1. Anasayfa
  2. Genel Merkez

Genel Merkez Yönetim Kurulu

Zafer ÇELİK

1984 yılında Elazığ ili, Merkez ilçesi Akçakiraz beldesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Ankara ili Yenimahalle ve Sincan ilçelerinde bitirdi. Lise öğrenimini Ankara Sincan Lisesi'nden mezun oldu.2004-2009 yıllarında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesin, Kamu yönetim Bölümünden mezun oldu.


2011-2012 yılları arasında TC. Ziraat Bankası Bursa Bölge Müdürlüğü memur olarak çalışmış olup 2012 yılında KPSS ataması ile Tapu kadastro Genel Müdürlüğü Gaziantep Bölge Müdürlüğü Gaziantep Şahinbey Tapu Müdürlüğünde çalışma hayatına başlamıştır. 2014-2020 yılları arasında Gaziantep Bölge Müdürlüğüne bağlı Kahramanmaraş ili Onikişubat Tapu Müdürlüğünde çalışmıştır. 2020 -2022 Yılları arasında Ankara Bölge Müdürlüğüne bağlı Ankara ili Yenimahalle Tapu Müdürlüğünde çalışma hayatına devam etmektedir.


Memuriyete ilk başladığı tarihten itibaren Türk İmar-Sen üyesi olan Çelik, 2012-2014 yılları arasında Müdürlüğü Gaziantep Şahinbey Tapu Müdürlüğü işyeri temsilciliği yaptı. 2014-2018 yılları arasında Kahramanmaraş Onikişubat Tapu Müdürlüğü işyeri temsilciliği yaptı. 2018-2020 yılları arasında Kahramanmaraş İl temsilciliği yaptı. 2021-2022 yılları arasında Ankara ili Yenimahalle Tapu Müdürlüğü iş yeri temsilciliği yaptı. Türkiye İmar- Sen Ankara 1 nolu şube 7. Olağan Kurulunda Türkiye İmar- Sen Ankara 1 nolu Şube Başkanlığına seçilen ÇELİK, Türk İmar-Sen 7. Olağan Genel Kurulunda Türk İmar-Sen Genel Başkanlığına ve 7-8 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşen Türkiye Kamu-Sen 7. Olağan Genel Kurulu’nda Basından Sorumlu Genel Başkan yardımcılığı görevine seçilmiştir.

Zafer ÇELİK evli ve iki çocuk babasıdır.

Ünsal OCAK

01.02.1980 Tarihinde Samsun İli Bafra İlçesi Koruluk Köyünde Dünyaya geldi. İlkokulu Koruluk köyü İlkokulunda, Ortaokulu Bafra Cumhuriyet Ortaokulunda okudu. Lise Eğitimini Bursa Ticaret Meslek lisesinde ve Yüksek eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Organizasyon ve Yönetim bölümünden mezun olarak bitirdi.

 

Çalışma hayatına 28.01.1999 tarihinde Karayolları Bursa 14.Bölge Müdürlüğü Personel Şubesi Müdürlüğünde Daktilograf olarak başladı. Daha sonra sırasıyla aynı Müdürlükte İşçi Özlük İşleri Memuru ve Memur Özlük İşleri Memuru olarak görev yaptı. 2015 yılında Muhasebe Şubesi Müdürlüğü emrinde Muhasebe Memuru olarak göreve başladı, halen bu görevi devam etmektedir.

 

Türk İmar-Sen Bursa Şubesine 2000 yılında üye oldu, Daha sonra sırasıyla İşyeri Temsilcisi, Şube Başkan Yardımcısı ve 2015 yılında Şube Başkanı oldu. Türk İmar-Sen Genel Merkezi 5.Olağan Genel Kurulda Disiplin Kurulu Asil üyesi, 6.Olağan Genel Kurulda Denetim Kurulu Asil Üyesi ve son olarak 7. Olağan Genel Kurulda Yönetim Kurulu Asil üyesi olarak seçilmiştir. Bu görevi halen devam etmektedir.

 

Ünsal OCAK, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Özgür SÜZGÜN

1975 yılında Muğla İli, Yatağan İlçesi Zeytinköy’dedoğdu. İlköğrenimimi Zeytinköy Orta öğrenimini Turgut Beldesinde bitirdi. Lise öğrenimini Yatağan Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde mezun oldu.

 

Memuriyet hayatın2001 yılında Samsun Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğünde Arama Kurtarma Teknisyeni olarak göreve başladı2005 yılında İzmir Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğüne Arama Kurtarma Teknisyeni naklen atandı. 2006 yılı ağustos ayında Muğla Sivil Savunma Müdürlüğüne Arama ve Kurtarma Teknisyeni olarak naklen atandı. 2021 yılında yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavında Şube Müdürlüğünü kazanarak Burdur İl Afet ve Acil Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. Halen bu görevi devam etmektedir.

 

Memuriyete ilk başladığı tarihten itibaren Türkiye Kamu Sen bağlı Türk Büro-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen ve Türk İmar-Sen’de İl Temsilciliği Şube Başkan Yardımcılığı yaptı. 2011 yılında Muğla TÜRKAV Şube Sekreteri olarak seçildi.2019 TÜRKAV Genel Merkezimizin atamasıyla TÜRKAV Muğla Şube başkanlığına getirildi. 19.02.2022 tarihinde yapılan Türk İmar-Sen 7.Olağan Genel Kurulunda Teşkilatlandırma İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına seçildi.

 

Özgür SÜZGÜN, evli ve iki çocuk babasıdır.

Kamuran ULUYÜZ

1969 yılında Kırıkkale İlinde doğdu. İlk ve ortaokulu Kırıkkale ili Gürler mahallesi ve 50. Yıl Mahallerinde bitirdi. Lise öğrenimini Kırıkkale End.Meslek Lisesi MakinRessamlığı bölümünden mezun oldu. 


1992 Yılında Akdeniz Üniversitesi Burdur Meslek Yüksek Okulu Makine Resim bölümünde öğrenim gördü. Çalışma hayatına 1990 Yılında Profilo , AEG Fabrikasında Kalite Kontrol elemanı olarak başladı ilk Sendika üyeliği, temsilcilik ve baş temsilcilik görevlerinde bulundu.Yükseköğrenim sonrası Türk Metal Sendikası Genel Merkezinde Teşkilatlandırma Uzmanı olarak görev yaptı. 1998 yılında Türk Telekom ve Özeleştirme sonrası Bayındırlık ve İskan Teknik Araştırma Genel Müdürlüğünde göreve başladım. Halen İzmir Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünde görev yapmaktayım.


Memuriyet başladığı tarihten itibaren Türk İmar-Sen üyesi olan ULUYÜZ, 2012 Yılında İşyeri temsilcisi, 2016-2022 yıllarında Şube yönetim kurulu üyeliği ve Şube Başkanlığı yapan ULUYÜZ Türkiye İmar-Sen 7. Olağan Genel Kurulu’nda Türkiye İmar-Sen Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiştir.

Kampanyalar