Türk İmar-Sen 28 Yaşında

Türk İmar-Sen 28 Yaşında

Türkiye Sevdasıyla, Ekmek kavgamızı yoğurduğumuz, sendikal çalışması ile fark yaratan her şartta ve durumda hakkı savuna ve çalışandan yana olan Türk İmar-Sen’imizin 28. kuruluş yıl dönümü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Türk milletine olan sevgimiz, Türkiye’ye olan sevdamızla, çalışana hakkına ve hukukuna gösterdiğimiz kıymetle 28 yıldır sendikal mücadelede dimdik onurlu bir şekilde yürüyoruz. 

Bu yürüyüşte ne inandığımız değerlerden vazgeçtik, ne bir kez bile geride durmayı tercih ettik. Çalışanların haklarını koruyup, daima daha iyiye ve güzele ulaştırmak adına tüm gücümüzle mücadele dedik. 

Bu kutlu yolda engeller, önümüze setler çekildi ama Biz Hiçbir zaman yılmadık. İnandığımız yolda her engeli aşıp, setleri yıkarak 28. Yılı geride bıraktık.

28 yıldır bi asil mücadelenin kahramanları geçmişten bugüne sorumluluk alan teşkilat mensuplarımız ile kıymetli üyelerimizdir. Teşekkürün takdirin ve övgünün en büyü sizlerindir. 

Bu nedenle bugüne kadar sendikamızın her bir kademesinde hizmet sunan tüm teşkilat mensuplarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Ebediyete irtihal edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum.

28 Yılımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.