AFAD Başkan Yardımcısı İsmail Palakoğlu’ndan Sendikamıza Ziyaret

AFAD Başkan Yardımcısı İsmail Palakoğlu’ndan Sendikamıza  Ziyaret

AFAD Başkan Yardımcısı İsmail Palakoğlu sendikamızı ziyaret ederek Genel Başkanımız Salih Demir ile görüştü. 

Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül ve Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Turgay Çakır’ında hazır bulunduğu ziyarette Genel Başkanımız Sayın Palakoğlu’na nazik ziyaretleri için teşekkür etti. 

Sivil toplumla  kurum yöneticilerinin diyalog halinde olarak çalışanların sorunlarına çözüm üretmesini önemsediklerini, bu tür karşılıklı görüşmeleri çok faydalı bulduklarını belirten Genel Başkanımız Salih Demir, AFAD çalışanlarının taleplerini, sorunlarını ve 20 Şubatta yapılacak olan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı ve sınavın tüm süreçleri ile ilgili çalışanların beklentilerini Sayın Palakoğlu’na aktardı. 

AFAD Başkan Yardımcısı Palakoğlu’da Genel Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkür ederek, çalışanların sorunlarını ve taleplerini önemsediklerini belirterek sınavla ilgilide tereddüt olmamasını adil ve şeffaf bir sınav sürecinin olacağını ifade ettiler. 

Sayın Palakoğlu ayrıca Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen’in Genel Başkanı Sayın Önder Kahveci’yi de ziyaret ederek bir süre görüştüler. 


Haber Resimleri