Gazi Mustafa Kemal Atatürk

29. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜMÜZ KUTLU OLSUN

Türkiye Sevdamız, Ekmek İçin Kavgamız diyerek çıktığımız yolda şanlı mücadelemizin adresi, kutlu davamızın yuvası, tüm zorluklara rağmen fedakârca ve cesurca yapılan bir mücadelenin merkezi Türk İmar-Sen’imizin 29.kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hak ve adaletin peşinde olmaktan, çalışanın yanında durmaktan zulmün ve zalimin karşısına çıkmaktan bir an bile vazgeçmedik. İnandığımız yolda, savunduğumuz ilkelerden asla taviz vermedik.

Kurulduğumuz gün ruhumuza üflenen nefesin 29 yıldır sarsılmaz neferiyiz. Bu ruhun kuvveti, teşkilatımızın azim ve kararlığı ile yolumuzda yürümeye, bayrağımız daha yükseklere dikmek gayesiyle gecemizi gündüzümüze katarak daha çok çalışmaya devam edeceğiz.

Kurulduğumuz günden bugüne bu kutlu davaya sorumluluk alarak omuz veren tüm teşkilat mensuplarımız ile bizimle birlikte yol yürüyerek ailemizde yer alan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Ebediyete irtihal edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum.

29.Kuruluş yıldönümümüzün teşkilatımıza, üyelerimize, kamu çalışanlarına ve kamu sendikacılığı için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Var Olsun Türk İmar-Sen