Haberler

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24.11.2017 - Cuma / Genel Haberler / Yazdır
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Genç nüfusun büyük bir orana sahip olduğu ülkemizde bu gençliğe yön verecek olan öğretmenin meselesi, memleketin en önemli meselesidir. İnsan eğitmek gibi yüce ve kutsal bir görevi ifa eden öğretmenlerimizin mali ve özlük haklarında yaşadıkları sıkıntılar bir an önce giderilmeli, öğretmenlerimize rahat ve huzurlu bir şekilde hizmet üretebilecekleri ortamlar sağlanmalıdır.
24 Kasım öğretmenler gününün sadece göstermelik olarak kutlama yapılan bir gün olması yerine, öğretmenlerin sorunlarının çözümü için somut adımların atıldığı bir gün olması temennisiyle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.
Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve görevlerini yerine getirirken hainler tarafından katledilen şehit olan öğretmenler olmak üzere ebediyete göç edene öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.
Ülkemizin dört köşesinde çalışmakta olan veya emekliye ayrılmış bulunan tüm öğretmenlerimize sağlık ve başarı dileklerimizle saygılar sunuyoruz.

Türk İmar-Sen
Genel Merkezi

<<< Geri / İleri >>>