Haberler

Yeni Bakanlarımıza Hayırlı Olsun Diyoruz.

10.07.2018 - Salı / Türkiye Kamu-Sen / Yazdır
Yeni Bakanlarımıza Hayırlı Olsun Diyoruz.
Dün ilan edilen kabine ile yeni sistemin ilk Çevre ve Şehircilik Bakanı daha önce TOKİ’de görev alan Sayın Murat Kurum, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı ise daha önce Karayolları Genel Müdürlüğü yapan Sayın Mehmet Cahit Turan olmuştur.
Her iki Bakanımıza hayırlı olsun diyor, görevinde başarılar diliyoruz.  Sayın Bakanların hizmet kolumuza bağlı kurumlarda daha önce görev yapmış olmalarını oldukça önemsiyoruz. Umut ederiz ki Sayın Bakanlarımız yeni dönemin ruhuna uygun olarak hizmet kolumuza bağlı kurumlarda ayrımcılık ve ötekileştirmenin sona ermesini sağlarlar. Adalet, liyakat ve ehliyeti tesis ederler. 
 
Yeni dönemde ayrıca temel hedeflerden birisi de hizmet kolumuzda çalışanların sorunlarına çözüm üretilmesi ve taleplerinin hayata geçirilmesidir.  Çalışanlar adına yapılan düzenlemelerde çalışanların temsilcisi sendikalarla istişare yapılarak düzenlemelerin hayata geçirilmesi de bir diğer önemli beklentimizdir. 
 
Tüm bu taleplerimiz daha iyi bir kamu yönetimi, daha iyi bir kamu hizmeti için gereklidir. 
 
Bu temennilerle Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin, yeni Bakanlar Kurulunun ve hizmet kolumuzdaki kurumlarımızdan sorumlu olan Sayın Bakanlarımızın ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. 
Türk İmar-Sen olarak çalışanlar için yeni dönemde de her türlü mücadeleyi vereceğimizden ve daha iyi bir çalışma hayatı için gerekli tüm girişimlerde bulunarak hiç durmadan çalışacağımızdan herkes emin olsun. 

<<< Geri / İleri >>>