Üyelerimize Sınavlara Hazırlık İçin memursinav.com ile Anlaştık

TÜRK İMAR-SEN üyelerimize hayırlı olsun. Sendikamız iş koluna bağlı tüm kurumlarda açılacak olan görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarını kapsayacak şekilde Memur Sinav sitesi ile anlaşma yapılmıştır. Sendikamız üyesi olanlar siteden ÜCRETSİZ yararlanacaktır.

NOT: Sitede güncel tapu ve kadastro görevde yükselme, ünvan değişikliği ve milli emlak uzmanlık sınavı ile ilgili çalışmalar mevcuttur. Sınav açılana kadar tüm üyelerimizi yararlanabilir.

YAPILAN ANLAŞMANIN DETAYLARI İLE İLGİLİ MEMUR SINAV ONLİNE MERKEZİNİN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Türk İmar-Sen Sendikası ile www.memursinav.com Online Sınav Merkezi (Memur Sınav Yayınevi) anlaşma yaparak, sendika üyelerine özel online eğitim ÜCRETSİZ olarak kullanıma açılmıştır.
⭕ Online sistemde sendika kurumlarından;
???? Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı
???? GAP Bölge ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı
???? Karayolları Genel Müdürlüğü
???? Milli Emlak Genel Müdürlüğü
???? TOKİ Toplu Konut İdaresi Başkanlığı
???? İlbank
????Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü
????AFAD Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı
başta olmak üzere sisteme üyelik ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.
???? Sendika Üyesiyim Nasıl Yararlanabilirim?
Memursinav.com'a kurumunuzu ve kadronuzu seçerek üye olduktan sonra 0850 303 62 79 nolu WhatsApp destek hattımızdan kullanıcı adınızı ve Türk İmar-Sen üyesi olduğunuzu mesaj olarak bildirmeniz yeterlidir.
???? www.memursinav.com adresine üyelik başvurusu aşağıdaki linkten yapabilirsiniz;
⭕ Sisteme neden kayıt olmalıyım?
Kayıt ol formunda verdiğiniz bilgilere göre sistem kurum ve yükselmek istediğiniz kadroya ait olan konuların, Canlı Deneme Sınavlarının olduğu size özel kişisel sayfanızı oluşturur. Sistemde birçok özellik mevcuttur kullandıkça keşfedeceksiniz.
???? Sendika üyelerine özel toplamda anlaşma yapılan kurumlara bağlı olarak 20.000'den fazla çözümlü ve sayaçlı soruları ve 10'dan fazla Türkiye Geneli Canlı Deneme Sınavı'nı ücretsiz olarak kullanıma sunarak yararlanmalarını sağlayan TÜRK İMAR-SEN GENEL BAŞKANI SN. ZAFER ÇELİK'e teşekkür ederiz.
Başarılı çalışma yılı geçirmenizi dileriz.
????Anlaşma 17.03.20222 tarihi itibari ile geçerlidir. Daha öncesinden özel üyelik ödemesi yaparak üyelik yükselten kullanıcılarımız için ücret iadesi yapılmayacaktır.
Memur Sınav Yayınevi


Kampanyalar