Haberler

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü İle Görüştük

07.03.2018 - Çarş. / TAPU ve KADASTRO / Yazdır
Tapu ve Kadastro Genel Müdürü İle Görüştük
Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yılmaz ve Ali Rıza Gül ile birlikte Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Genel Müdür Yardımcısı Adil Hakan Ayber ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı İbrahim Öztürk’ü ziyaret ettiler.
Genel Başkanımız Salih Demir Genel Müdür Sayın Mehmet Zeki Adlı ile yapılan görüşmede çalışanların sorun ve taleplerini aktardı. 21 Mart’a kadar sürecek olan görevde yükselme sözlü sınavı ile ilgili olarak çalışanların beklentileri aktarıldı. Genel Başkanımız tarafsız ve adil bir şekilde sınav sürecinin tamamlanmasını beklediklerini kaydetti. 
 
Genel Müdür Adlı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Genel Başkanımıza teşekkür etti. Çalışanların sorunları ve çözüm noktasında gerekli gayreti göstereceklerinden emin olmalarını istedi. Sınavla ile ilgilide çalışanların hassasiyetlerini dikkate alındığının bilinmesini istedi.  
 
Genel Müdür Yardımcısı Adil Hakan Ayber ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı İbrahim Öztürk’e yapılan ziyaretlerde de çalışanların sorunları ve talepleri görüşüldü.

Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yılmaz ve Ali Rıza Gül ile birlikte Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Genel Müdür Yardımcısı Adil Hakan Ayber ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı İbrahim Öztürk’ü ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yılmaz ve Ali Rıza Gül ile birlikte Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Genel Müdür Yardımcısı Adil Hakan Ayber ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı İbrahim Öztürk’ü ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yılmaz ve Ali Rıza Gül ile birlikte Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, Genel Müdür Yardımcısı Adil Hakan Ayber ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı İbrahim Öztürk’ü ziyaret ettiler.
<<< Geri / İleri >>>