Tapu ve Kadastro Çalışanlarının Sorunlarını Genel Müdür Mehmet Zeki Adlı’ya İlettik

Tapu ve Kadastro Çalışanlarının Sorunlarını Genel Müdür Mehmet Zeki Adlı’ya İlettik

Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz ve Ankara 1 Nolu Şube Başkanımızı İkram Aydemir, Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Sayın Mehmet Zeki Adlı’yı ziyaret ettiler. 

Ziyarette tapu ve kadastro çalışanlarının sorunları ve talepleri Genel Başkanımız Salih Demir tarafından gündeme getirildi.  

Çalışanların talepleri ile ilgili olarak Genel Müdür Mehmet Zeki Adlı koruyucu giyim yardımlarının ayni olarak eylül ayı başına kadar verileceğini belirtti. Kontrol Mühendisi ve mühendislerin değişen yeni yönetmelik hükümlerine göre rotasyona tabi olacaklarını ifade etti. 

Genel Başkanımız Salih Demir ziyarette ayrıca görevde yükselme sözlü sınavı ile ilgili sürecin çalışanlar açısından olumlu ilerlediğini belirterek Genel Müdür Sayın Adlı’ya teşekkür etti. 

Sınavda hak edenin kazanması, herkesin alın teri ile atanmasını tüm çalışanlar adına dile getirdiklerini belirten Genel Başkanımız Salih Demir sözlü sınavlar bitene kadar aynı hassasiyetin devam etmesini dilediklerini belirtti.