ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Türk İmar-Sen şube başkanları toplantısı interaktif olarak gerçekleştirildi.  Genel Başkanımız Zafer Çelik, Genel Başkan Yardımcılarımız ve Şube Başkanlarımızın katıldığı toplantıda Genel Başkanımız Zafer Çelik sözlerine depremde hayatını kaybedenlere rahmet dileyerek başladı. 

Türkiye Kamu-Sen’in depremzedelere ve deprem bölgesi için ilk günden itibaren seferber olduğunu belirten Genel Başkanımız Zafer Çelik “  Türkiye Kamu-Sen olarak Deprem Komisyonumuzu oluşturarak görevlendirmeler yaptık. Ayni ve nakdi yardımlarımıza başladık. Yaklaşık toplamda 15 Milyon TL’nin üzerinde yardımı deprem bölgesine ve depremzedelere ulaştırdık. Deprem bölgesini ziyaret ederek depremzedeler ve orada görevli kamu çalışanları ile bir araya geldik. Hizmet kolumuzda bulunan tüm kurumlardaki arkadaşlarımızın olağanüstü çalışmalarına şahit olduk. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Millet olarak birlik içerisinde zor günleri atlatacağız. Hep birlikte devlet ve vatandaş el ele vererek bu zor zamanları geride bırakacağız” dedi.

Hedefimiz Yetkidir

Türk İmar-Sen olarak hizmet kolumuzda çalışanlar için yoğun bir sendikal mücadele ortaya koyduklarını belirten Genel Başkanımız Zafer Çelik “  Hizmet kolumuzda çalışanlar adına gecemizi gündüzümüze katarak çalışmayı sürdürüyoruz.  Hukuki yollar, başvuru ve görüşmelerle tüm platformlarda çalışanların hakkının peşindeyiz. Gayretimiz çalışanlarının beklentilerinin karşılanması ve sorunlarının çözülmesi içindir. Tüm teşkilatımızda yoğun bir tempoyla yetki dönemindeki çalışmalarını sürdürüyor ve üyeleşme için çalışıyor.    Hep beraber ailemizi büyüterek bayrağımızı zirveyle dikmenin mücadelesini veriyoruz. Hedefimiz olan yetkiye mutlaka ulaşacağız. Yetki sürecinde tüm teşkilatımıza başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Genel Başkanımızın ardından genel başkan yardımcılarımız söz alarak sekretaryaları ile ilgili değerlendirmelerde bulundular. Daha sonra şube başkanlarımızın değerlendirmelerini yapmaları ile toplantımız sona erdi. 


Kampanyalar