Haberler

MİLLETİMİZİN VE CAMİAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN

04.02.2018 - Paz. / Türkiye Kamu-Sen / Yazdır
MİLLETİMİZİN VE CAMİAMIZIN BAŞI SAĞOLSUN
Zeytin Dalı operasyonu devam ederken teröristlere bölgeyi dar eden kahraman Mehmetçiklerimizden acı haber geldi.
Zeytin dalı operasyonu sırasında tankımıza yönelik saldırıda beş askerimiz şehit oldu. Şehitlerimizden Uzman Çavuş Ali Yılmaz’ın Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Tarım Orman-Sen’in Isparta İl Başkanı Hilmi Yılmaz'ın oğlu olduğu belirtildi. 
 
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yayınladığı baş sağlığı mesajında, kahraman şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türkiye Kamu-Sen camiasına baş sağlığı diledi. 
 
Genel Başkan Koncuk;
 
“Şanlı Türk ordusunun Afrin’e yönelik sürdürdüğü Zeytin Dalı operasyonu başarıyla devam ederken, bugün gelen beş şehit haberi hem milletimizi hem de Türkiye Kamu-Sen camiasını yasa boğmuştur.
 
 
Tankımıza yapılan hain saldırıda beş Mehmetçiğimiz şehit olurken, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Tarım Orman-Sen’in Isparta İl Başkanı Hilmi Yılmaz'ın oğlu Uzman Çavuş Ali Yılmaz’da bu saldırıda şehit düşmüştür.
 
Bütün kalbimiz ve dualarımızla, milletimizin birlik ve beraberliği, ülkemize yönelik tehditlerin bertaraf edilmesi için cansiperane mücadele eden tüm Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu bir kez daha haykırıyoruz.
 
Uzman Çavuş ALİ Yılmaz kardeşimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, tüm aile fertlerine, milletimize ve Türkiye Kamu-Sen ailesine sabır ve baş sağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun” dedi.

<<< Geri / İleri >>>