Gazi Mustafa Kemal Atatürk

KALLEŞ SALDIRIYI LANETLİYORUZ

Yüksekova'da astsubay eşinin kullandığı aracın geçişi esnasında hain terör örgütü El Yapımı Patlayıcı infilak ettirmiş, askerimizin eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeği Mustafa’mız şehadete erişmiştir.
Yıllardan beri kadın, çocuk, genç, yaşlı demeden kalleşçe katliamlar yapan eli kanlı terör örgütü, gerçek yüzünü bu olayda bir kere da göstermiştir. Bu örgüt açıkça bebek katili, vatan haini soysuzlardan oluşan uluslararası bir suç şebekesidir.
 
Bu kalleş örgüte destek veren yerli ve yabancı tüm mihraklarla mücadele noktasında konfederasyonumuz geçmişte olduğu gibi bugünde devletinin yanındadır. İnsan hakları savunucuları, demokrasi havarileri, sözde barışseverler Türk askerinin, Türk milletinin meşru müdafaa hakkını kullandığı durumlarda ayağa kalkanlar bakalım terör örgütünün gerçek yüzünün bir kere daha ortaya çıktığı bugün, katledilen iki masum için ne diyecekler, nasıl bir tavır takınacaklardır?
 
Biz Türk İmar-Sen olarak terörü, teröristi ve onların iç ve dış destekçilerini bir kere daha lanetliyor, devletimizin  bu hainlere hak ettiği cevabı vereceğinden şüphemiz duymuyoruz.
 
Şehit anne ve bebeğine bir kez daha yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve Türk milletine baş sağlığı diliyoruz