Gazi Mustafa Kemal Atatürk

İLBANK’ta Çalışanların Sorunlarına Çözüm İstedik.

Türk İmar-Sen çalışanların sorunlarını çözmek adına girişimlerine ve görüşmelere devam ediyor. Son olarak Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yılmaz, Ali Rıza Gül ve Ankara 4 Nolu Şube Başkanımız Berna Çetin Kütük ile birlikte İLBANK A.Ş Genel Müdür Yardımcıları Dr. Ender Aykut Yılmaz, Salih Yılmaz, Hakan Çolak ve Selahattin Özsoy’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Genel Başkanımız Salih Demir İlbank’ın 29.03.2018  tarihinde gerçekleştirilecek kongresinin şimdiden hayırlı olmasını diledi. Banka personelinin için büyük sıkıntılara neden olan çalışanların çözüm beklediği yeni mesai saatleri ve servislerde yaşanan uyumsuzlukları dile getiren Genel Başkanımız Salih Demir bu sorunun çözüme kavuşturulmasını istedi. Kreş’in önümüzdeki dönemde hizmet verip vermeyeceğinin de netleştirilmesini ve çalışanların mağdur edilmemesini talep etti. 

 Genel Müdür Yardımcıları ise Türk İmar-Sen heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederek dile getirdiğimiz konuların incelenip gerekli değerlendirmelerin yapılacağını ve sendikamızın da bu konuda bilgilendirileceğini ifade ettiler.