Haberler

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı İle İlgili Önemli Duyuru

13.11.2017 - P.tesi / TAPU ve KADASTRO / Yazdır
Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı İle İlgili Önemli Duyuru
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 11.11.2017 tarihinde yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavına ilişkin sınav sorularının cevaplarını da ihtiva eden sınav kitapçıklarını yayınladı.
Sınav sorularına itirazlar; anılan yönetmelik hükmü ve ASYM tarafından yayımlanan sınav kılavuzu gereğince, sınav sorularının yayımı takip eden beş iş günü içerisinde, (14 Kasım 2017 tarihinde başlar, 20 Kasım 2017 tarihinde sona erer) kılavuzda belirtilen usulde hazırlanmış itiraz dilekçesine itiraz ücretinin yatırıldığına dair banka dekontu eklenerek, birim üst yazısı ekinde EBYS üzerinden, doğrudan İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına gönderilmek suretiyle yapılacaktır.
Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C. Kimlik Numarası, imza, adres ve banka dekontu olmayan, EBYS üzerinden gönderilmeyen, posta, faks ve eposta gibi yöntemler ile gönderilen dilekçeler ve EBYS üzerinden oluşturulmakla birlikte en geç 20 Kasım 2017 günü paraf/imza/onay sürecini tamamlaması nedeniyle İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına intikal etmeyen/ettirilmeyen dilekçeler dikkate alınmayacaktır.

SORU VE CEVAPLARIN YER ALDIĞI SINAV KİTAPÇIKLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


<<< Geri / İleri >>>