Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Genel Başkanımız Salih Demir, Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı’yı Ziyaret Etti

Genel Başkanımız Salih Demir, Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme ile ilgili olarak Genel Başkanımız Salih Demir şu açıklamayı yaptı:


Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Sayın Mehmet Zeki Adlı’yı ziyaret ederek Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü çalışanlarına döner sermaye ödenmesi adına ortaya koyduğu gayretten dolayı teşekkürlerimi ilettim.  Konu ile ilgili açtığımız davayı da geri çekeceğimizi belirttim.

5 dönem toplu sözleşmeye katılıp çalışanın bu temel isteğini görmezden gelen, gündemine bile almayan malum-sen, bizim girişimlerde bulunmamız ve dava açmamız üzerine talebin kabul gördüğünün idrakine varıp yine ben kazandım edebiyatı yapıyor. Bu işler imza ile değil mücadele ile oluyor. Boşuna uğraşmayın kimseyi kandıramazsınız. Çalışanlar bu iş için kimin ne emek verdiğini, nasıl mücadele ettiğini ve meseleyi çözüm noktasına getirdiğini gayet iyi biliyor.

Sayın Genel Müdürümüze 2020 giyim yardımlarının çalışanlara rücu meselesini de ortadan kaldırılmasındaki tavrı ve gayreti için ayrıca teşekkür ederek çalışanların sorunlarını ve taleplerimizi kendilerine ilettim.

Nazik tavrı, meselelere gösterdiği hassasiyet ve konukseverliği için kendilerine teşekkür ederim.