Haberler

EBEDİYETE İNTİKAL EDEN YÖNETİCİ VE ÜYELERİMİZ İÇİN MEVLİD OKUTTUK

08.11.2017 - Çarş. / Türkiye Kamu-Sen / Yazdır
EBEDİYETE İNTİKAL EDEN YÖNETİCİ VE ÜYELERİMİZ İÇİN MEVLİD OKUTTUK
Türkiye Kamu-Sen’in sendikal mücadelesi esnasında hakkın rahmetine kavuşan merkez yöneticileri, şube, il ve ilçe organlarında görev yapan yönetici ve üyelerimiz için Genel Merkezimizde Mevlid-i Şerif okutuldu.

Program, ebediyete intikal eden yöneticilerimiz için Kuran tilaveti ile başladı. Daha sonra Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Hazım Zeki Sergi’nin yaptığı dua ile eller semaya hakkın rahmetine kavuşan yöneticilerimiz için kalktı.

 

KONCUK: GELECEĞE BAKARKEN, GEÇMİŞİMİZİ ASLA UNUTMADIK

 

Konfederasyon Genel Başkanımız İsmail Koncuk, Türkiye Kamu-Sen’in geleceğe sahip çıkarken geçmişini de unutmadığını belirterek, “Türkiye Kamu-Sen’e gönül vermiş, emek vermiş ancak bugün aramızda olmayan ve ebediyete intikal eden tüm yöneticilerimize ve üyelerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Biz geleceğe doğru bakarken, geçmişimizi de asla unutmadık, unutmayacağız.

 

Başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyadaki Müslümanların huzura, barışa ve esenliğe kavuşmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu bağlamda, bu teşkilatın neferi olan ve bugünlere gelmesinde katkı sahibi olan ve bugün aramızda olmayan tüm yöneticilerimize ve üyelerimize Allah’tan rahmet diliyor, aileleri ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.” dedi.

 

Anma programına yaşamını yitirmiş olan merkez,  şube, il, ilçe yöneticilerimizin ve üyelerimizin aileleriyle birlikte Türkiye Kamu-Sen eski Genel Başkanı Bircan Akyıldız,  Genel Merkez Yöneticileri ve çok sayıda davetli de katıldı.


<<< Geri / İleri >>>