Sendikamızın 7. Olağan Genel Kurulu 19-20 Şubat 2022 tarihlerinde Ankara’da yapıldı.  

"> Sendikamızın 7. Olağan Genel Kurulu 19-20 Şubat 2022 tarihlerinde Ankara’da yapıldı.  

"> Sendikamızın 7. Olağan Genel Kurulu 19-20 Şubat 2022 tarihlerinde Ankara’da yapıldı.  

" />

7. Olağan Genel Kurulumuzu Birlik ve Beraberlik İçerisinde Büyük Bir Coşkuyla Gerçekleştirdik.

Sendikamızın 7. Olağan Genel Kurulu 19-20 Şubat 2022 tarihlerinde Ankara’da yapıldı.  

Divan Başkanlığı’nı Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu’nun yaptığı kongremize Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar Yıldırım, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Sendikalarımızın Genel Başkanları, TÜRKAV Başkanı Ebubekir Korkmaz, MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Doğan Köz, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel ile delegelerimiz ve misafirlerimiz katıldılar. 

Çelik: Bayrağı Yeni Zirvelere Dikmenin Derdinde Olacağız

Kongremizde ilk olarak Genel Başkan Adayımız Zafer Çelik bir konuşma gerçekleştirdi.  Çelik yaptığı konuşmada Türk İmar-Sen teşkilatının birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir aile olduğunu kaydederek “ Her kademesinde görev yapmaktan onur duyduğum ve her zaman büyük bir aile, güçlü bir teşkilat olarak gördüğüm Türk İmar-Sen bizim için çok değerlidir. Gecemizi gündüzüme katarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada mücadele edeceğiz, çalışacağız.  Bayrağı yeni zirvelere dikmenin derdinde olacağız. Bu temennilerle 7. Olağan Genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyor, Genel Merkezimizde, şubelerimizde, teşkilatımızın her bir kademesinde bu davaya katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Rabbim onlardan razı olsun.  Ebediyete irtihal eden teşkilat mensuplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım: Türkiye Kamu-Sen Türk Memurunun Yıkılmaz Kalesidir

7. Olağan Genel Kurulumuza katılarak haziruna seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım “ Bugün burada Türk İmar-Sen’imizin 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiriyoruz. Bizler sendikalarımızı, sendikal hareketleri demokratik hayatımızın vazgeçmemiz mümkün olmayan değerleri olarak görmekteyiz. Türkiye Kamu Sende bu bağlamda Türk demokrasisinin inkişafına katkı veren kurumlarımızdan birisidir. Hem Türk memurunun yılmaz kalesi, hem sendikal hareketlerin yüz akı, hem de hareketimizin göz bebeğidir. Devleti güçlü milleti mutlu kılacak kadrolar Türkiye Kamu Sen’dedir. Hem emeğin mukaddes mücadelesini vermekte hem de vatanın müdafaasını yapmaktadırlar. Her alanda, her konuda destekçileriyiz, her taleplerinin takipçileriyiz. Buda böyle biline. Bayrağı yeni devralan arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diler, bu zamana kadar emek veren her kardeşimizden Allah razı olsun diyorum.” dedi. 

Kongremizde 20 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşen seçimler sonucunda Genel Başkanlığa Zafer ÇELİK seçildi. Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Genel Başkan Yardımcısı (İdari Mevzuat) Ünsal OCAK

Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilatlandırma) Özgür SÜZGÜN

Genel Başkan Yardımcısı (Mali İşler) Kamuran ULUYÜZ

Genel Başkan Yardımcısı (Eğitim Sosyal İşler) Erol TAKAÜT

Genel Başkanımız Zafer Çelik: 7. Olağan Genel Kurulu Sendikamıza Yakışır Bir Olgunluk İçinde Gerçekleştirdik.

Kongremizin sonuçları ile ilgili bir değerlendirme yapan Genel Başkanımız Zafer Çelik yaptığı açıklamada”  Türk Memur Sendikacılığının Lokomotifi olan Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk İmar-Sendikamızın 7. Olağan Genel Kurulu sendikamıza yakışır bir olgunluk içinde birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının hakim olduğu bir ortamda gerçekleşmiştir. Kongremize iştirak eden Başta Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar YILDIRIM'a, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanımız Sayın Önder KAHVECİ'ye ve diğer hizmet kollarımızdaki Genel Başkanlarımıza, TÜRKAV Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ'a,  MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Doğan KÖZ’e, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah YÜKSEL’e Şube Başkanlarımıza, Üst Kurul Delegelerimize, kıymetli misafirlerimize, çiçek veya Telgraf göndererek bizleri onure eden kıymetli büyüklerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Kongremizin hayırlara vesile olmasını dileriz.” dedi. 

Kampanyalar