Haberler

Şehitlerimizi Anarak Mesaiye Başladık

12.12.2016 - P.tesi / ANKARA-4 / Yazdır
Şehitlerimizi Anarak Mesaiye Başladık
Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önünde bu sabah bir araya gelen kurum çalışanları, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp şehitleri rahmetle andı.

Türk İmar Sen Ankara 4 Nolu Şube Yönetimi ve Eskişehir İl Temsilciliği tarafından organize edilen şehitleri anma ve teröre tepki etkinliğine
kurum yöneticileri, sendika üyeleri ve diğer çalışanlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından şehitler için Fatihalar okundu. Türk İmar Sen Eskişehir İl Temsilcisi Suat Kızıldağ, yaptığı açıklamada, yapılan saldırıya karşı bütün ülke vatandaşları gibi kendilerini de üzdüğünü, yapanları lanetlediklerini belirtti. Kızıldağ, "Bu ülkenin birlik ve beraberliğine darbe vurmak isteyenler dün olduğu gibi bugün de başarılı olamayacaklardır. Bu milletin üzerinde sinsi ve hain emeller besleyenlerin heveslere kursaklarında kalacaktır. Türk İmar Sen adına İstanbul'da yapılan bu hain terör saldırısı lanetliyor, şehitlerinizi yüze Allah'tan rahmet ailelerine ve milletimize başsağlığım dileyerek yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyoruz" diye belirtti.


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önünde bu sabah bir araya gelen kurum çalışanları, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp şehitleri rahmetle andı. Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önünde bu sabah bir araya gelen kurum çalışanları, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp şehitleri rahmetle andı. Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önünde bu sabah bir araya gelen kurum çalışanları, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp şehitleri rahmetle andı. Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önünde bu sabah bir araya gelen kurum çalışanları, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp şehitleri rahmetle andı. Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önünde bu sabah bir araya gelen kurum çalışanları, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp şehitleri rahmetle andı. Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önünde bu sabah bir araya gelen kurum çalışanları, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp şehitleri rahmetle andı. Eskişehir Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü önünde bu sabah bir araya gelen kurum çalışanları, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp şehitleri rahmetle andı.