Haberler

Samsun’da Kurumları Ziyaret Ettik

21.12.2018 - Cuma / TÜRK İMAR SEN / Yazdır
Samsun’da Kurumları Ziyaret Ettik
Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Samsun’u ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler.

Samsun Şube Başkanımız Mustafa Çakır ve Şube Yöneticilerimizle birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde Samsun Çevre İl Müdürü Salih Sağır, Kadastro Müdürü Çetin Çakmak, Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban, Karayolları Bölge Müdürü Murat Göymen, ve AFAD İl Müdürü Levent Uçarlı ile görüştüler. Samsun’da görev yapan çalışanların sorunlarını ve taleplerini aktardılar. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Samsun’u ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Samsun’u ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Samsun’u ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Samsun’u ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Samsun’u ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler.
<<< Geri / İleri >>>