Haberler

Manisa’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik

09.02.2019 - C.tesi / TÜRK İMAR SEN / Yazdır
Manisa’da Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, sendikal çalışmalar kapsamında Manisa’yı ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler.
İzmir Şube Başkanımız Alican Yılgör ve Manisa İl Temsilcimiz Gürsel Öz’le birlikte yapılan ziyaretlerde Manisa Kadastro İl Müdürü sayın Mustafa AKTÜRK ziyaret edip hayırlı olsun denildi.
Sendikamıza bağlı kurumlar (Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü, Şehzadeler ve Yunus Emre Tapu Müdürlüğü) ziyaret edilip üyelerimiz ve kurum idarecileri ile görüşmeler gerçekleştirildi. 

Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, sendikal çalışmalar kapsamında Manisa’yı ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, sendikal çalışmalar kapsamında Manisa’yı ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, sendikal çalışmalar kapsamında Manisa’yı ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, sendikal çalışmalar kapsamında Manisa’yı ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, sendikal çalışmalar kapsamında Manisa’yı ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Ethem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, sendikal çalışmalar kapsamında Manisa’yı ziyaret ederek hizmet kolumuzu bağlı kurumlarda İdareci ve çalışanlarla bir araya geldiler.
<<< Geri / İleri >>>