Haberler

AFAD Çalışanlarının Memnuniyeti Arttırılmalı

27.04.2018 - Cuma / AFAD / Yazdır
AFAD Çalışanlarının Memnuniyeti Arttırılmalı
Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Ali Can ve Ankara 3 nolu Şube Başkan yardımcılarımız Turgay Çakır ve İbrahim Savaş Bayram ile birlikte Ankara İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Soner Tüter, ve AFADEM (Afet ve Acil Durum Eğitim Merkezi) Müdürü Hüseyin Gökay Kırmızıgül’ü ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretlerde Genel Başkanımız tarafından AFAD çalışanlarının sorunları ve beklentileri dile getirildi. Ülkemize milletimiz için çok kritik bir görev  AFAD çalışanlarının memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması gerektiğinin altı çizildi. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Ali Can ve Ankara 3 nolu Şube Başkan yardımcılarımız Turgay Çakır ve İbrahim Savaş Bayram ile birlikte Ankara İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Soner Tüter, ve AFADEM (Afet ve Acil Durum Eğitim Merkezi) Müdürü Hüseyin Gökay Kırmızıgül’ü ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Ali Can ve Ankara 3 nolu Şube Başkan yardımcılarımız Turgay Çakır ve İbrahim Savaş Bayram ile birlikte Ankara İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Soner Tüter, ve AFADEM (Afet ve Acil Durum Eğitim Merkezi) Müdürü Hüseyin Gökay Kırmızıgül’ü ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül, Ankara 3 Nolu Şube Başkanımız Ali Can ve Ankara 3 nolu Şube Başkan yardımcılarımız Turgay Çakır ve İbrahim Savaş Bayram ile birlikte Ankara İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Soner Tüter, ve AFADEM (Afet ve Acil Durum Eğitim Merkezi) Müdürü Hüseyin Gökay Kırmızıgül’ü ziyaret ettiler.
<<< Geri / İleri >>>