Haberler/Türk İmar-Sen
7 ŞEHİDİMİZ VAR

7 ŞEHİDİMİZ VAR

Hakkari’nin Şemdinli ilçesindeki üs bölgesinde yaşanan mühimmat patlaması sonucu 7 askerimiz şehit olmuş, 25 askerimizin ise yaralanmıştır.

Cumhuriyetimizin Bayramımız Kutlu Olsun

Cumhuriyetimizin Bayramımız Kutlu Olsun

Vatanına bağlılığını, milletine sevdasını, bayrağına duyduğu saygıyı, asaletini tarihin her döneminde dosta, düşmana gösteren Türk milleti, bir ve beraber olarak bugünlere kadar gelmiştir”diyen Genel Başkan Kahveci, “Cumhuriyetin çocukları olan bizler, çocuklarımızın, torunlarımızın, gelecek nesillerin aldığı nefese kadar bağımsız yaşayabileceği, kan ve gözyaşı dökmeden, barış ve huzur içinde, gururla barınabileceği bir vatan bırakmalıyız

Danıştay Andımız İçin Son Noktayı Koydu

Danıştay Andımız İçin Son Noktayı Koydu

Danıştay 8. Dairesi Türk Eğitim-Sen tarafından yargıya taşınan okullarda andımızın okutulması ile ilgili esastan kararını verdi. Buna göre, 8 Ekim 2013 tarihinde kaldırılan Öğrenci Andı’nın yeniden okullarda okutulabilecek.

Memur Maaşlarına İyileştirme Yapılmalıdır

Memur Maaşlarına İyileştirme Yapılmalıdır

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, eylül ayı enflasyon rakamlarına ilişkin olarak bir basın açıklaması yaptı. Açıklamasında yıllık enflasyonun %24,5’e yükselmesiyle memur maaşlarının son üç ayda %6,4 oranında eridiğine dikkat çeken Genel Başkan, vatandaşların alım gücünde yaşanan düşüş durdurulmadığı müddetçe bu durumdan çıkmanın mümkün olmadığını ifade etti. Memur ve emekli maaşlarına acilen iyileştirme yapılması gerektiğini ifade eden Kahveci, yerli üretimden alınan vergilerin düşürülmesi yoluyla ülkemizde üretilen ürünlerin desteklenmesi ve paramızın ülke içinde kalması gerektiğine vurgu yaptı.

‪Milletimizin Başı Sağ Olsun

‪Milletimizin Başı Sağ Olsun

Kapıkule-İstanbul seferini gerçekleştiren yolcu treninin Tekirdağ'da raydan çıkarak devrilmesi sonucu 24 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 124 vatandaşımızda yaralanmıştır.

26. Yılımız Kutlu Olsun

26. Yılımız Kutlu Olsun

Türk İmar-Sen, bundan tam 26 Yıl önce 18 Haziran 1992’de milli ve manevi değerlerle yoğrulan ilkeleri, hak ve hukuku daima savunan inancı ile yola çıktı.

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Türk İmar-Sen olarak başta kamu çalışanları olmak üzere herkesin bayramını kutlar, Ramazan Bayramının Türk Milleti, İslam Dünyası ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını dileriz.

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Bin aydan daha hayırlı olan Mübarek Kadir Gecesi'nin İslam alemi ve Türk Milleti için hayırlar getirerek huzura ve esenliğe erişmemize vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz. Rabbimiz bu mübarek gecede dualarınızı kabul etsin.