Haberler/İl Bank
İlbank 86 Yaşında

İlbank 86 Yaşında

Türkiye Cumhuriyeti’nin en ücra yerleşim yerlerine kadar inşasında önemli bir rol oynayan, Güzel ülkemizin mahalli idarelerin desteklenmesinde kilit rol oynayan İlbank bugün 86 yaşında.

İlBANK’ta Kurum Yöneticileri İle Görüştük

İlBANK’ta Kurum Yöneticileri İle Görüştük

Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz İlbank A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Sayın Volkan Bektaş'a ve Uluslararası İlişkiler Daire Başkanı Sayın Şevket Altuğ Taşdemir'e Makamlarında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İLBANK’ta Çalışanların Sorunlarına Çözüm İstedik.

İLBANK’ta Çalışanların Sorunlarına Çözüm İstedik.

Türk İmar-Sen çalışanların sorunlarını çözmek adına girişimlerine ve görüşmelere devam ediyor. Son olarak Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yılmaz, Ali Rıza Gül ve Ankara 4 Nolu Şube Başkanımız Berna Çetin Kütük ile birlikte İLBANK A.Ş Genel Müdür Yardımcıları Dr. Ender Aykut Yılmaz, Salih Yılmaz, Hakan Çolak ve Selahattin Özsoy’u makamında ziyaret ettiler.

Mücadelemize Devam Edeceğiz

Mücadelemize Devam Edeceğiz

Değerli Türk İmar Sen üyeleri ve İller Bankası ailesi ; Bildiğiniz üzere, Sendikamız kuruluşundan bu yana siz değerli arkadaşlarımızın çalışma şartlarını iyileştirmeye, yasal haklarınızı korumaya azami özen göstermektedir. Geçtiğimiz yıllar boyunca personel yararına edindiğimiz maddi ve manevi kazanımlar (temettünün ödenmesi gibi) Sendikamızın çalışmalarının eseridir.